Slaměnkový balzám
zoom_in
  • Slaměnkový balzám
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Slaměnkový balzám

289,00 Kč
S DPH

50ml

Qty

Slaměnkový balzám

Slaměnka je nesmrtelná a věčná bylina a je symbolem nadčasové krásy.
Kromě své krásy má tato bylina také vlastnost pronikat hodně hluboko a vyživovat a hojit i vnitřní vrstvy pokožky.
Slaměnkový olej se základem tvořeným zastudena lisovaným slunečnicovým olejem, pečuje a hydratuje pokožku a chrání ji před podlitinami, jizvami, striemi, modřinami a kožními alergiemi, psoriázou a atopickou dermatitidou.
Pokožka získá zdravý vzhled a hedvábný lesk a vrásky, stařecké skvrny a jiné skvrny vyblednou, tj. sjednotí se s barvou vaší kůže a v některých případech dokonce zmizí.
Balzám je mastnější a nanáší se přímo na pokožku těla.
Poznámka: Je mimořádně vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku se sklonem k alergiím, proto je vhodný i pro kojence. Revitalizuje unavenou a dehydratovanou pleť, působí perfektně i na revmatoidní artritidu a trombózu, podrážděnou a zanícenou kůži a je protizánětlivý a uklidňující.

________

Balm Immortelle - is the immortal and eternal plant and is characterized by the name of timeless beauty.

Besides the beauty, the power that this plant possesses allows it to penetrate deeper, nourishing and healing and deeper layers of the skin.

This wonderful balm Immortelle tucked away in the cold pressed oil from domestic sunflower will cherish and rehydrate your skin and keep it from bruises, scars, stretch marks, hematomas and skin allergies, psoriasis and atopic dermatitis.

The skin will take on a healthy look and silky shine, and wrinkles, age spots and blemishes will alleviate with the color of your skin or in some cases will even completely disappear.

Immortelle - Immortelle is suitable for all skin types and cell regeneration is up to a very high 80%. Balm is greasier and relates directly to the skin of the body.

Note: very suitable for sensitive, irritable and allergy-prone skin and is therefore suitable for small children. Revitalizes tired and dehydrated skin, works perfectly and in rheumatoid arthritis and thrombosis, irritated and inflamed skin, anti-inflammatory and soothing. Plant: Immortelle from Eco farming, Croatia.

Reviews

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Slaměnkový balzám

50ml

Napsat hodnocení produktu

Mohlo by vás také zajímat..